Ontmoet Pen Stewart op deze data!

Neem de gelegenheid

  • om een babbeltje te slaan,
  • om Pens boeken te kopen (geen accounts, geen verzendkosten),
  • om jouw exemplaar te laten signeren of personaliseren,
  • etc.

Imagicon

21 maart 2015, 9:00 – 18:00

Boekenverkoop op Imagicon: een conventie voor fans van Science Fiction, Comics, Fantasy en Horror!

imagicon

Samen met Jasper Polane deel ik een kraampje waar we onze boeken verkopen.