Pen Stewarts laatste nieuwtjes

Kom hier meer te weten over kunstenaar/schrijfster Pen Stewart: lees verder en reageer!


Imagicon

27 maart 2014

Op zaterdag 29 maart 2014 ben ik te vinden op Imagicon, dé conventie voor fans van Science Fiction, Comics, Fantasy en Horror!

Verschillende prijswinnaars van de Paul Harland Prijs, waaronder ikzelf, zullen er als VIP-gast aanwezig zijn op de 'Long Dark Tea-Time of the Soul'.

Ik hoop er veel bekenden te ontmoeten en nieuwe mensen te leren kennen.

→ Meer info op de website van Imagicon.


comments powered by Disqus